Sąlygos ir taisyklės

Šis dokumentas aprašo naudojimosi svetaine www.ydosdorybes.lt sąlygas bei prekių pirkimo sąlygas. Mūsų privatumo politika ir slapukų politika taip pat yra neatskiriama Bendrųjų Sąlygų (BS) dalis.

Lankydamiesi ir naršydami šioje svetainėje arba naudodamiesi jos paslaugomis, jūs visiškai sutinkate su BS. Dėl šios priežasties rekomenduojame jas atidžiai perskaityti. Jei nesutinkate su jų turiniu, neturėtumėte naudotis šia svetaine.

Jei turite klausimų dėl BS arba Privatumo ir slapukų politikos, galite susisiekti su mumis.

TEISINĖ INFORMACIJA

Šios svetainės savininkas yra MB TADAM!, įmonės kodas 303151868, kurios registruota buveinė yra Pramonės g. 97, Vilnius 11115, Lietuva,  tel. +37061558650, el. paštas info@ydosdorybes.lt.

SVETAINĖS NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

Naudodamiesi šia svetaine ir joje pateikdami užsakymus, sutinkate:

- Neteikti melagingų ar nesąžiningų užsakymų, taip pat neregistruoti ar pateikti užsakymų sąmoningai nurodant melagingą ar netikslią informaciją arba apsimetant trečiąja šalimi.

- Neatlikti jokių veiksmų, kuriais siekiama pažeisti, blokuoti, sugadinti svetainės funkcijų ar turinio, taip, kad būtų užkirstas kelias įprastam jos naudojimui.

- Nenaudoti jokios šioje svetainėje esančios medžiagos ir informacijos neteisėtais tikslais.

UŽSAKYMAI

Pateikdami užsakymą www.ydosdorybes.lt svetainėje Jūs sutinkate pirkti pagal šiose Sąlygose ir Taisyklėse veikiančias nuostatas.

- Norėdami pateikti užsakymą, turite atlikti pirkimo internetu procedūrą ir paspausti „Mokėti“. Ydos Dorybės atsiųs patvirtinimą el. paštu, kad Jūsų užsakymas buvo apdorotas („Užsakymo patvirtinimas“). Taip pat el. paštu informuosime, kai prekės bus išsiųsta („Pristatymo patvirtinimas“). Sutartis dėl prekės pirkimo bus sudaryta tik tada, kai išsiųsime Jums išsiuntimo patvirtinimą.

- Nors mes stengsimės įvykdyti visus užsakymus, gali būti išskirtinių aplinkybių, dėl kurių atsisakysime apdoroti užsakymą, ir mes pasiliekame teisę tai padaryti bet kuriuo metu savo nuožiūra. Jei Jūsų užsakymas nebus priimtas ir Jūsų apmokėjimas jau bus nurašytas, visa suma bus grąžinta jums atgal.

- Pateikdami užsakymą įsipareigojate, kad visa informacija ir asmeniniai duomenys yra teisingi ir tikslūs ir kad esate įgalioti sumokėti už užsakytas prekes naudodami atitinkamą kredito ar debeto kortelę.


KAINA

Produktų kainos yra tokios, kokios nurodytos mūsų svetainėje, išskyrus akivaizdžius klaidos atvejus. Visos kainos internetinėje parduotuvėje pateikiamos eurais su įstatymų nustatytu pridėtinės vertės mokesčiu. Kainos gali keistis bet kuriuo metu, tačiau, išskyrus pirmiau minėtą atvejį, bet kokie pakeitimai neturės įtakos užsakymams, dėl kurių jau bus išsiųstas Jums užsakymo patvirtinimas.